13. veebruar 2014

Väike pulm

Üks sõber kontorist võttis nõuks mind mu sünnipäeva puhul välja restorani viia. Juhtus aga nii, et ta oli samal õhtul lubanud minna ka oma sõbra pulma. Lõpuks toimuski õhtusöök pulmalauas, kus mina olin kontvõõraks. Aga sellest polnud midagi, sest külalisi oli palju - umbes 500. Ma arvan, et see oli suurim pulm, kus ma elus üldse viibinud olen, kohalikud aga vangutasid päid ja nentisid, et väike pulm..

Bänd mängis enamasti softi, mis pärit Bellamy Brothersitelt (nüüd sain aru küll, miks kohalikud nende laule peast teavad). Olid ka ühistantsud, näiteks tibi-tibi-tibi-tipp oli väga populaarne, mida pea kõik külalised tantsima tormasid.

Istusin lauas koos inseneri, arsti ja üliõpilasega, kes parasjagu Austraaliast käimas oli. Kõik väga lahedad ja haritud inimesed. Ja mis peamine - nad oskavad tantsida seltskonnatantse. Tegin otsuse tantsukursustele minna, et vähemalt aru saada, mis tantsuga tegu on.

Iga külaline sai ka kingituse - mina sain kammkarbist tehtud salvrätiku hoidja. See on küll nii õrn, et ma ei tea, kas seda tasub trantsportima hakata..

Rääkisin kohalikele, et igas eesti pulmas peab ikka kontvõõras ka olema ja nad olid väga rõõmsad, et see tava ka nendeni lõpuks jõudis :)

Kommentaare ei ole: